Trening Standard

Trening typu “Standard” jest dedykowany osobom, które chcą przede wszystkim zadbać o swoje ciało, zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Wspólnie będziemy dążyli do zrealizowania wyznaczonych celów. Smukła, zadbana sylwetka, zmieszczenie się w wymarzony rozmiar, zrzucenie zbędnych kilogramów lub przybranie masy mięśniowej to tylko przykłady, które mogą stać się dla Ciebie motywacją.

Podczas wspólnego treningu przede wszystkim skupiam się na poprawnej technice przy wykonywanych ćwiczeniach, co bezpośrednio przekłada się to na efekty.

Czas trwania treningu: 60 min.

Trening medyczny

Trening medyczny jest połączeniem treningu personalnego oraz fizjoterapii. Jest skierowany do osób, które chcą powrócić do pełnej sprawności fizycznej i formy sportowej po rehabilitacji, operacji lub kontuzji.

Podczas tej formy treningu dążymy do:

  • przygotowania organizmu do sprawnego powrotu po kontuzji oraz do uprawianej przed nią aktywności,
  • bezbolesnego wykonywania czynności dnia codziennego po urazie,
  • optymalizacji aparatu ruchu oraz odpowiednich wzorców ruchowych

Czas trwania treningu: 60 min.

Trening PRO

Trening “PRO” jest skierowany głównie do osób startujących w zawodach lub planujących rozpocząć swoją karierę sportową. Założeniem treningu “PRO” jest poprawa przygotowania zawodnika, sprawdzenie aktualnej formy sportowej lub pokonanie stagnacji treningowej. Jednak gdy dopiero planujesz zacząć swoją przygodę z zawodami, pomogę Ci zaplanować cały cykl treningowy oraz skupić się na najistotniejszych elementach.

Ponadto jest wydłużoną opcją treningu typu “Standard”, dla osób chcących poświęcić więcej czasu na aktywność fizyczną.

Czas trwania treningu:  90-100 min.

Konsultacja

Spotkanie mające na celu opisanie przez Klienta jego dotychczasowej aktywności fizycznej, nawyków żywieniowych oraz ewentualnie przebytych urazów, kontuzji lub innych dolegliwości. Ponadto wstępnie wyznaczamy wspólne cele, do których osiągnięcia będziemy dążyć podczas treningów.

Po omówieniu powyższych kwestii, przechodzimy do części treningowej, która pozwoli mi na określenie i sprawdzenie obecnej kondycji oraz zakresu ruchów.

Czas trwania Konsultacji: 45-60 min.